Kategorie

Zastavte zneužívání koní!

21.06.2020 v 09:54

Inzerát číslo 1 404 491

Nabídka

Zastavte zneužívání koní!

Koně jsou mlčící oběti. Nevyjadřují se i když jsou v bolesti. Náš vztah ke koňům by měl být založen na skutečné úctě a empatii, nikoli na podřízení, otroctví a zneužívání. Koně nejsou naše hračky. Člověk zaviní koňům každoročně tisíce zranění a úmrtí.

Užívají si koně projížďku s jezdcem?
Koně nás musí nosit na hřbetech jen z donucení. Je to pro ně nepřirozené. Jezdec je pro koně nepříjemná a zbytečná zátěž. Kůň instinktivně nedovolí nikomu sedět na hřbetě. Koně tolerují jezdce až po osedlování člověkem. Takovéto zotročení koně má zajistit jeho poslušnost a submisivitu. Kůň si tedy užívá projížďku s jezdcem asi jako otrok svého otroctví.

Je jízda na koni krutá?
Jízda na koni často vede k bolesti a zranění koně. Koňský hřbet - páteř nebyly nikdy stvořeny na to aby nesly váhu. Existují vědecké důkazy o škodlivosti jízdy na koni. Často by se jízda na koni za krutou považovat dala

Cena: Cena dohodou

Upozornění: Při nakupování na internetu buďte obezřetní a dejte si pozor na podvodné inzeráty. Více se dočtete v rubrice Prevence a podvodné inzeráty.

QR kód Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.Reklama

Prodejce

Reklama